TARTIŞMA Istırap DB Editör hakkında

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
Piyasada bende ve bir kaç kişide olan editörün src'sinin yabancı birine ait olduğunu düşünerek ve *** Sarı(Prenses Kira Amora)bunu satıyor diye ko-yardımda satış kısmına eklemiştim.
Çoğu insanın *** Sarı'ya olan öfkesi ve nefreti ile alakalı olarak satılması bile ne kadar doğru veya yanlış diye @Believer ile tartışırken biz başka bir olay gelişti.

Bunun ne bir yabancıya, nede kiraya ait olmadığı ortaya çıktı.
@Azak'ın en eski editörünün halini gördüm. Editör gerçektende azak'a aitmiş.
Bazı insanlara c# editör yazdığı Wp/dc konuşmalarını ve eski resimlerle bunu kanıtladı.

Bu Diego denen kişi ve KiraSoftWare gibi tipler adamın editörünü packlenmemiş olarak ellerine geçiyor (azak kendisi veriyor güvenerek)
DnSpy ile yazdırıyorlar.

Sitedeki bununla alakalı Satış konularını kaldırdım. azak daha öncesinde ko-yardıma editör vs yaptığı için ona dolaylı olarak kötülük etmiş oluyoruz.
o yüzden kaldırıldı.

Azak normal istirap için herkesin elinde bulunan sürümü müsait olduğu bi zamanda istirap db'ye uygun hale getirip ko-yardımda paylaşma sözü verdi.

lastman

KY Üye
i know azak have this editor from 2021 when i was working on soacs i asked him for some of hes project and he show them to me from skype.
we didnt work toghether back then but i remember the editor when he show me it 2 years ago

MemeKo

KY Cezalı Üye
Kira bunu beğendi. !

Sen git öğrenmeye çalış, Forum bilgi paylaştı sade kira , diego birlikte çalışıyor ikisi beraber kodluyor neyi boş boş yapıyor millet !

zafer83m

KY Üye

Istırap pk botlu server files arıyorum link paylaşırmısnız ?​

Reklam