TARTIŞMA Istırap yazıyı nasıl buradan tamamen kaldırabiliriz?

GodsLight

KY Üye
Dostlar çok soru soruyorum farkındayım ama ben ko profesyoneli değilim sizin kadar bilgili değilim beni mazur görün ama bu xxxxxx yazısını buradan tamamen nasıl kaldırabilir, yok edebilirim?

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Konu Çözümleri
65
o yanlış hatırlamıyorsam, online klan üyesine göre bonus sağlayan bişeydi. Online olan olduğunda X'ler O olur. neden kaldırmak istediniz?

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Konu Çözümleri
92
alakasi yok hocam o dedigin o degil
Alakası çok, birebir arkadaşın dediği şey o, bknz. Usko.
Onu kaldırmak için sourcede online clan üyeleri için bonus sistemini kontrol edip kaldırabilirsiniz ama clientte de kontrolü var mi hiç bakmadım. Eğer exe kendisi online değerini alıp oluşturuyor ise o kısmı sourceden kaldırmanız işe yaramayacaktır. Şahsen bence de kaldırılmasına gerek yok, hatta çok faydalı bir sistem. İnsanların biri birilerini clana alarak daha fazla bonus almalarını sağlıyor. Bu da oyuncular arasında etkileşimi arttırır.

Janek

KY Üye
Alakası çok, birebir arkadaşın dediği şey o, bknz. Usko.
Onu kaldırmak için sourcede online clan üyeleri için bonus sistemini kontrol edip kaldırabilirsiniz ama clientte de kontrolü var mi hiç bakmadım. Eğer exe kendisi online değerini alıp oluşturuyor ise o kısmı sourceden kaldırmanız işe yaramayacaktır. Şahsen bence de kaldırılmasına gerek yok, hatta çok faydalı bir sistem. İnsanların biri birilerini clana alarak daha fazla bonus almalarını sağlıyor. Bu da oyuncular arasında etkileşimi arttırır.
I agreed with that. It just for +.

Mountain

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Görsel kapatılabilir, işleve bir etkisi olacağını sanmıyorum, görselin etkisi sadece info vermek, etkiyi açık bırakıp o kısmı kapatabilirsiniz çok rahatsız ediyor ise

Reklam