ÖNERİ AVCİSOFT ve CURSEACS DİKKAT

TheNorland

KY Üye
CurseACS serverlerine girenler dikkat edin Launcher entegre edilmiş rat dosyası vardır ve bu sayede sizin bilgisayarinizi komple yakabilirler inan mayip giren arkadaslar launcher start dediğimizde consol CMD ekran gelecektir buda sizin sisteminize rat entegre edicektir indirirken virüs algilamaz çünkü client kurduğunuzda ko exe ve güncel launcher client içinde değildir client kurulum sonunda CMD açılıp client virüs programında dışlanmış klasörüne eklenir ve launcherde start dediğimiz an CMD acildiginda PC nize rat otomatik indirip start verilir bilginiz olsun PC niz yanmasini istiyorsanız girebilirsiniz Ayrıca AVCİSOFT geliştiren kişide AKİN dir ücret karşılığı iş yapmaktadır Ömer denklem şahıs a

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
Bir kaç kanıt koymanız münkün mü acaba

TheNorland

KY Üye
Bir kaç kanıt koymanız münkün mü acaba
Kanıt istiyorsan cursemyko indir client kur CMD ile virus tarama da client dışlanmış kısmına giricek denetim masasustunden bakabilirsin 2.ci konu rat launcherden start tıkla CMD dosyasını otomatik indirdiğini anlarsın PC patladiginda rat olduğunu anlarsın

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
Kanıt istiyorsan cursemyko indir client kur CMD ile virus tarama da client dışlanmış kısmına giricek denetim masasustunden bakabilirsin 2.ci konu rat launcherden start tıkla CMD dosyasını otomatik indirdiğini anlarsın PC patladiginda rat olduğunu anlarsın
Sakin olun, Size inanmıyorum gibisinden bir cümle kurmadım.
Sadece yapılanları teknik açıdan kanıtlarıyla buraya atabilirmisiniz diye sordum.
Zarar gördüyseniz geçmiş olsun.

hanibal67

KY Kıdemli Üye
CurseACS serverlerine girenler dikkat edin Launcher entegre edilmiş rat dosyası vardır ve bu sayede sizin bilgisayarinizi komple yakabilirler inan mayip giren arkadaslar launcher start dediğimizde consol CMD ekran gelecektir buda sizin sisteminize rat entegre edicektir indirirken virüs algilamaz çünkü client kurduğunuzda ko exe ve güncel launcher client içinde değildir client kurulum sonunda CMD açılıp client virüs programında dışlanmış klasörüne eklenir ve launcherde start dediğimiz an CMD acildiginda PC nize rat otomatik indirip start verilir bilginiz olsun PC niz yanmasini istiyorsanız girebilirsiniz Ayrıca AVCİSOFT geliştiren kişide AKİN dir ücret karşılığı iş yapmaktadır Ömer denklem şahıs a
size inanmıyorum teşekkürler

deglasser

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
dostum öncelikle bütün knight online exe lerde virüs var

Dostum öncelikle bilgilendirmek için yazayım, birincisi bütün knight online exe lerde virüs var, virüssüz exe yok gibi, ikincisi dışlama ekleme olayını neredeyse aynı ve benzer yöntemlerle bütün pvp per yapıyor ve yapmakta zorunda yoksa Windows defender knightexe yi silecektir, o CMD dediğin şeye sağ tıklayıp düzenle dersen içeriğini ve hangi dosyaları dışladigini goruceksin.

TheNorland

KY Üye
dostum öncelikle bütün knight online exe lerde virüs var

Dostum öncelikle bilgilendirmek için yazayım, birincisi bütün knight online exe lerde virüs var, virüssüz exe yok gibi, ikincisi dışlama ekleme olayını neredeyse aynı ve benzer yöntemlerle bütün pvp per yapıyor ve yapmakta zorunda yoksa Windows defender knightexe yi silecektir, o CMD dediğin şeye sağ tıklayıp düzenle dersen içeriğini ve hangi dosyaları dışladigini goruceksin.
Aynen client .bat da zaten o dediğim dışlanma benim dediğim launcher start verdiğinde açılan CMD takip et FTP den cekiyo rat dosyasını oyuna gir ve 1 saat sourceni oyundayken açık tut ve olanları buradan banada yaz biz buralarda yeni değiliz bunuda bil

cyber00

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
Bilgiler doğru, herkes bilmesede anlayanların ve bazı kişilerin bu konu hakkında bilgisi var.Zamana bırakıp neler olacak görelim.

lantheyus

KY Kıdemli Üye
ulan varya daha dün böyle bir konuda konusuyorduk bu sabah bu olayın patlaması ilginc oldu :)) bir zamanlar bunu soacs adı altında acılan serverlar yapmıstı virüs entegre edip o dönem bilgisayarları zombi olarak kullanmaya kalkmıslardı

faafaafaa0

KY Üye
Kesinlikle size katılıyorum. Bir bilişimci olarak inceledim. Not olarak belirtiyim globalmyko ve curse aynı ip . Oyuncular için söylüyorum . Bunlar item satıyor . Ve kendilerine item yapıyorlar.

faafaafaa0

KY Üye
Resimleri düştü millete itemde satıyorlar isteyene gönderirim

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
Resimleri düştü millete itemde satıyorlar isteyene gönderirim
başka bi konu açabilirsiniz aynı konuyu uplamanıza gerek yok.
dış gözle bakıldığında birazda karalama kampanyası gibide duruyor.
elinizde kanıtları varsa saklamayın.

Son düzenleme:
Reklam