ARIYORUM Bu Egoist TheThyke kim acaba tanıyan var mı?

FastKO

KY Üye
Merak ettim bu egoyla halen yaşıyor mu?
her yere adını yazan bu aarkdas kim bilen tanıyan var mı?
1700894087099.png
1700894383303.png

ALee

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
www.torrentoyunindir.pro
Merak ettim bu egoyla halen yaşıyor mu?
her yere adını yazan bu aarkdas kim bilen tanıyan var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 2500
Ekli dosyayı görüntüle 2501
AK***** TA***** (yazılım mühendisi) C++ uzman

🔴 mail: time64.tnow@gmail.com
🔴 Discord:
🔴 Facebook Page:

Son düzenleme:

cyber00

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
C++ alanında uzman ismi Akın diye güzel bir arkadaş.
iletişim bilgilerini vermiş arkadaş ekstra olarak instagram adresini bırakıyorum.
İG: bidakikadnle

iamdarkness

KY Kıdemli Üye
İşinin ehli birisidir. Temiz iş yapar fiyatıda ona göre verir :D

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Ayrıca tanımadığınız kişiler hakkında bu şekilde konuşmanız ne kadar doğru ? Arkadaş öğrenmiş,zamanını vermiş işini yapıyor. Neden yapmasın. Sen olsan sende yazmazmıydın yaptığın yerlere ismini ? Lütfen biraz daha uslup..!

RustyGameStudio

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Bunun egoyla alakalı olduğunu düşünmüyorum ülkemizde emek hırsızlığı çok olduğu için arkadaş kimin yaptığının bilinmesini isteyerek ismini oraya yazmış. Eleştirmen çok tuhaf eleştirdiğin adamın dosyalarıyla uğraşıyorsun daha iyisini yaparak ismini yazarsan biz hoşnut oluruz iyi forumlar.

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
2008 2009 felan yanlış hatırlamıyorsam, Çok Eskilerden tanırım. 1299 "no-ip.biz" pclere kurduğumuz serverlerin birine gelmiş orda tanışmıştık. o aralar pek bu işlerle uğraşmıyordu. Asas Oyuncusu diye biliyorum. daha sonrasında server işlerine girişmiş ve bunun gerçekten eğitimini bizzat almış ve C Dili üzerinde uzmanlaşmış birisi olduğunu duydum. ego vardır veya yoktur onu tanıyanlar biliyordur zaten. Hiç iş yaptırmadım öncesinde. 1 ay öncesine kadar aram iyiydi. Kendi ekipleri var hatta banada ekibe katılmak istermisin diye sorular sorduydu. Muhabbetimiz öyle ilerledi. Yaşadığım bir problem üzerine bir soru sorduğumda 5 Dk ilgilenmediği bir şey için, yarım saat kadar uğraştırdım kendisini. Benden de hoşlanmaz muhtemelen artık. Laf olsun diye söylemiyorum; Istırap içerisindede Kasıtlı bıraktığı 1-2 güvenlik açığı vardır. bazılarına bunları paslar ve kendi aralarında eğlenirler.

cyber00

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
2008 2009 felan yanlış hatırlamıyorsam, Çok Eskilerden tanırım. 1299 "no-ip.biz" pclere kurduğumuz serverlerin birine gelmiş orda tanışmıştık. o aralar pek bu işlerle uğraşmıyordu. Asas Oyuncusu diye biliyorum. daha sonrasında server işlerine girişmiş ve bunun gerçekten eğitimini bizzat almış ve C Dili üzerinde uzmanlaşmış birisi olduğunu duydum. ego vardır veya yoktur onu tanıyanlar biliyordur zaten. Hiç iş yaptırmadım öncesinde. 1 ay öncesine kadar aram iyiydi. Kendi ekipleri var hatta banada ekibe katılmak istermisin diye sorular sorduydu. Muhabbetimiz öyle ilerledi. Yaşadığım bir problem üzerine bir soru sorduğumda 5 Dk ilgilenmediği bir şey için, yarım saat kadar uğraştırdım kendisini. Benden de hoşlanmaz muhtemelen artık. Laf olsun diye söylemiyorum; Istırap içerisindede Kasıtlı bıraktığı 1-2 güvenlik açığı vardır. bazılarına bunları paslar ve kendi aralarında eğlenirler.
bırakılan açıkları işi bilen arkadaşlar kapatıp hayatına devam edecektir.. Çokta mühim değil ..

Reklam