YARDIM ISTIRAP Exe, ACS, Launcher Hk.

Alshain

KY Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar, server kurma işlerini yıllar yıllar önce en son 80-100 kişilik bir server kurmuştum ve zirvede bırakmıştım ( :) ).
Şimdi tekrardan ISTIRAP dosyalarını indirdim ve inceliyorum. Kafama takılan bir kaç bişey var yardımcı olursanız çok sevinirim.

1709496260773.png

Dosyaların içinde Login ve Game Source dosyalarını derleyerek çıktı alıp oyunu açabiliyoruz. Buraya kadar tamam.
Launcher'i ve AntiCheat'i derlediğimizde de yine aynı şekilde çıktılarını alabiliyoruz. Buraya kadar tamam ama anlamadığım hususlar şunlar.

1 - Benim oluşturduğum launcher ile girmeyip başka launcher ile girerse ve aynı şekilde ISTIRAP.dll'yi gömdüğüm Unpack Exe ile değil de normal boş bi exe ile girerse ben bunu nasıl tespit edip girişini engelleyeceğim? Ayrı bir lisanslama vs. işlemi mi yapılıyor acaba?
2 - Sadece launcher'i değiştirip, benim oluşturduğum Exe ile giriş yapıldığında ise benim oluşturduğum launcher'den giriş yapılmasını nasıl zorlayabilirim?
3 - Game server.ini içinde camp bölümleri var,
1709496492614.png

Ben buradaki değerleri 2 3 4 yaptığımda ise camp değişiyor evet ancak o campta canavarlar çıkmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Sizin exe dışında bir exe ile dll gomselerde giremezler, çünkü oyun belirli saniye aralığında dll e paket atıp kontrol ediyor. Boş exe ile girse bile dc olur anında.
Military olayında ise, örnek moradon camp 2 demek Zone olarak 22 demek. Siz 21 yani esas moradonda olan tüm npc leri vs k_npcposs tablosundan 22 zonesi için de eklemeniz lazim.

slaugaxar

KY Üye
Sizin exe dışında bir exe ile dll gomselerde giremezler, çünkü oyun belirli saniye aralığında dll e paket atıp kontrol ediyor. Boş exe ile girse bile dc olur anında.
Military olayında ise, örnek moradon camp 2 demek Zone olarak 22 demek. Siz 21 yani esas moradonda olan tüm npc leri vs k_npcposs tablosundan 22 zonesi için de eklemeniz lazim.
server ile dll arasında şifreleme var mı veya sürekli değiştirilebiliyor mu server çalışırken? henüz inceleme fırsatım olmadı da

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
server ile dll arasında şifreleme var mı veya sürekli değiştirilebiliyor mu server çalışırken? henüz inceleme fırsatım olmadı da
şifrelemeden ziyada sizin belirttiğiniz süre aralığında paket alış verişi var, bu alışveriş kesilir ise kullanıcıyı oyundan atıyor.

slaugaxar

KY Üye
e bu istrap.dll bildiğin koxp gibi olmuş xd yazan/paylaşan adamın eline koluna sağlık sayesinde yeni şeyler öğrenecez

Reklam