YARDIM Attendance Event (Girişte Günlük Ödül Vermesi)

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Merhabalar, Başlıkta görüldüğü gibi Attendance Event (Girişte Günlük Ödül Vermesi) ile ilgili source de hangi paket kontrol ediyor acaba?
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan desteğinizi rica ederim.
CyberACS de ekli olduğu ile ilgili bir yorum gördüm ancak hook bölümünde bulamadım.
ISDIRAP eklemek için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

kutas123

KY Üye
Merhabalar, Başlıkta görüldüğü gibi Attendance Event (Girişte Günlük Ödül Vermesi) ile ilgili source de hangi paket kontrol ediyor acaba?
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan desteğinizi rica ederim.
CyberACS de ekli olduğu ile ilgili bir yorum gördüm ancak hook bölümünde bulamadım.
ISDIRAP eklemek için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
+1

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
usta benim amacım ISDIRAP a eklemek aslında cyberacs deki bu özelliği ISDIRAP a eklemek orda nereden yönetiliyor bulamadım.
Istırap içerisinde sistemi maalesef yok. Kendinizin yazması lazım sistemi.

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Istırap içerisinde sistemi maalesef yok. Kendinizin yazması lazım sistemi.
işte cyberacs de hangi paket üzerinden başlıyorsa örneğin user.cpp de void CUser::DailyReward(Packet& pkt)
bu paket ise mesela ona göre bende ISDIRAP a ekleyeceğim. sadece paket ismini bulamadım

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam paket adı hook a tanımlı, exe nin destekleyip içerisinde barındırdığı bir sistem degil, o yuzden tek paket yeterli olmaz. Siz dailyreward diye aratın cikar nerelere eklemeniz gerektiği zaten.

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Hocam paket adı hook a tanımlı, exe nin destekleyip içerisinde barındırdığı bir sistem degil, o yuzden tek paket yeterli olmaz. Siz dailyreward diye aratın cikar nerelere eklemeniz gerektiği zaten.
yardımların için teşekkür ederim DailyReward o zaman aramam gereken teşekkürler (y)